Osiągnięcia 2020-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 stycznia 2021

 1. XI Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego

    Lublin, 06-12 IX 2020 r.

    Zoja Syguda - IV miejsce, wyróżnienie

2. International Myron Poliakin Violin Competition

    listopad 2020 r., Ukraina

    Zoja Syguda - I miejsce

3. XX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

    Łomianki-Warszawa, 20 listopada 2020 r.

    Zoja Syguda - I miejsce

4. XV Ogólnopolskie Forum Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków

    Rybnik, 21 listopada 2020 r.

    Zoja Syguda - I miejsce oraz Grand Prix

5. II Ogólnopolski Konkurs Fortepianowy CANTABILE

    Warszawa, 15 grudnia 2020 r.

    Rozalia Trusewicz - II miejsce /gr.  pierwsza/

    Zbigniew Trusewicz - II miejsce /gr. trzecia/

6. III Konkurs Pianistyczny Elbląg

      Elbląg, marzec 2021 r.

    Agata Witkowska - Wyróżnienie II stopnia /grupa I/

   Rozalia Trusewicz - Wyróżnienie II stopnia /grupa I/

   Samira Gołąbek - Wyróżnienie II stopnia /grupa II/

   Anna Dybowska - Wyróżnienie II stopnia /grupa II/

   Zbigniew Trusewicz - Wyróżnienie I stopnia /grupa III/

7. XXVI Kaszubskie Spotkania Akordeonowe

   Kościerzyna, marzec 2021 r

   Jakub Chichłowski - III miejsce

    Hanna Klebba - Wyróżnienie

    Szymon Schulz - Wyróżnienie

     Łukasz Skalski - Wyróżnienie

   Zespół: Antoni Majkowski, Zoja Syguda, Małgorzata Lazik - II miejsce

8. Ogólnopolski Konkurs w Płocku

    Zoja Syguda - III miejsce

9. V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków

   Zoja Syguda - Laureat nagrody za osobowość artystyczną

10. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy Janko Muzykant

      Sochaczew, marzec 2021 r.

     Zoja Syguda - I miejsce

11. Ogólnopolski Konkurs "Ignacy Jan Paderewski pianista, wirtuoz, kompozytor, polityk..."

      marzec 2021 r.

      Piotr Hewelt - zakwalifikował się do II etapu

 12. XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej

        Sokołów Małopolski, 24 kwietnia 2021 r.

        Samira Gołąbek - nagroda II stopnia

        Maria Milewicz - nagroda II stopnia

        Szymon Schulz - nagroda III stopnia

       Trio w składzie: Małgorzata Lazik, Zoja Syguda, Antoni Majkowski - nagroda II stopnia

13. VII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

        Leżajsk, 25 kwietnia 2021 r.

        Łukasz Skalski - II nagroda

       Jakub Chichłowski - III nagroda

        Samira Gołąbek - Wyróżnienie

14. Ogólnopolski Konkurs "Ignacy Jan Paderewski pianista, wirtuoz, kompozytor, polityk..."

       maj 2021 r.

       Piotr Hewelt - III miejsce

15. X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "na polską nutę"

      Włocławek, 27-29 kwietnia 2021 r.

      Zoja Syguda - Nagroda główna Grand Prix

 16. XIX Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe

      maj 2021 r.

     Łukasz Skalski - Wyróżnienie

 17. XIII Konkurs Młodego Gitarzysty
 
        Kartuzy, maj 2021 r.
 
        Kalina Samborska - II Nagroda
 
18. X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne"
 
       Kolbuszowa, maj 2021 r.
 
        Nikodem Kupniewski - Wyróżnienie
 
 19. IX Festiwal Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. prof. Jerzego Jurka
 
        Sochaczew, czerwiec 2021
     
        Łukasz Skalski, Wyróżnienie
 
20. V Ogólnopolskie Konfrontacje Skrzypcowe
 
       Gdynia, maj 2021 r.
 
       Zoja Syguda - I miejsce
 
21. II Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika
 
        Sułkowice, czerwiec 2021 r.
 
        Zoja Syguda - Grand Prix
22. XII Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe
 
       Kościerzyna, maj 2021 r.
 
        Zoja Syguda - Grand Prix i I Nagroda
 
        Iga Żuchlińska - I Nagroda
 
23. III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski"
  
        Lublin, czerwiec 2021 r.
 
        Zoja Syguda - I miejsce
 
24. II Festiwal Muzyki Kameralnej -  Konkurs zespołów
     
        Kowalewo, czerwiec 2021 r.
 
       Trio w składzie: Antoni Majkowski, Małgorzata Lazik i Zoja Syguda - I miejsce