Nauczyciele

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Muża - Szlas Dorota - dyrektor szkoły                  kształcenie słuchu / rytmika
  • Bartyzel Julianna                                                         fortepian dodatkowy/akompaniament
  • Barszcz Anna                                                                  audycje muzyczne
  • Borysionek Ryszard                                                     akordeon
  • Bukowski Piotr                                                              skrzypce
  • Ciesielska Mariola                                                        fortepian
  • Dudek Krzysztof                                                            saksofon
  • Felczykowska Beata                                                    fortepian
  • Formela Andrzej                                                            akordeon
  • Grabowska Aleksandra                                              skrzypce
  • Hajdukiewicz Aleksandra                                          bibliotekarz
  • Kłosowki Piotr                                                                gitara
  • Koliński Wojciech                                                          klarnet
  • Kosiorowska Klaudia                                                   kształcenie słuchu/rytmika
  • Kurek Joanna                                                                  kształcenie słuchu
  • Lieder Elżbieta                                                                fortepian
  • Lipska Bogusława                                                         gitara
  • Łysko Anna                                                                       klarnet
  • Malko Joanna                                                                  flet
  • Merchel Mirosław                                                           waltornia
  • Parzych Agata                                                                  skrzypce
  • Rocławska Ewa                                                               chór / fortepian dodatkowy
  • Staśkowiak Maria                                                           wiolonczela
  • Szewczyk Paweł                                                              perkusja
  • Winczewski Tomasz                                                       trąbka / orkiestra
  • Wysocka Agnieszka                                                        fortepian
  • Zakrzewska Urszula                                                       fortepian / akompaniament